Drag Racing Para Hileli MOD APK [v3.11.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Drag Racing Para Hileli MOD APK [v3.11.1] 1 Drag Racing Para Hileli MOD APK [v3.11.1] 2 Drag Racing Para Hileli MOD APK [v3.11.1] 3 Drag Racing Para Hileli MOD APK [v3.11.1] 4 Drag Racing Para Hileli MOD APK [v3.11.1] 5 Drag Racing Para Hileli MOD APK [v3.11.1] 6

Drag Racing Para Hileli MOD APK [3.11.1] - Android için son sürüm ücretsiz indirin. Drag yarışlarına meraklı iseniz tam size göre bir oyun.

Drag Racing 3.11.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para kazanmak için bir yarış oynayın!
  2. Sınırsız RP almak için bir kez kazanın!

Oyunun geliştiricisine göre, Drag Racing , oyuncuların ona aşık olmasını sağlayan birçok harika ve benzersiz özellikle oluşturulmuş bir yarış oyunudur. Oyun yayıncısının istatistiklerine göre bu oyun dünya çapında 100 milyondan fazla oyuncuyu büyüledi. Bilmeniz gereken ilk şey, bu orijinal bir nitro yarış oyunu. Yani oyun, oyunculara arabalarını pistte sürerken mümkün olan en gerçekçi hissi verecektir. Ayrıca, JDM, Avrupa veya Amerika Birleşik Devletleri'nden 50'den fazla tipte tasarım, model veya araç kalitesiyle Yarış, Ayarlama, Yükseltme ve Özelleştirme gibi oyuncuların deneyimleyeceği birçok şey olacak.


Drag Racing v3.11.1 MOD APK


Drag yarışı tarzı oldukça farklı. Her maçta, oyuncular ilk hedef olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorunda kalacak. Ancak, sadece hıza göre değil, oyuncuların da her seferinde gerekli seviyede sayıyı değiştirmesi gerekiyor. Bu, oyuncunun yol boyunca hızlanması ve mesaj ekranda göründüğünde vites değiştirme düğmesine basması gerektiği anlamına gelir. Aynen böyle! Maça katılmak için yalnızca iki düğmeyi kontrol etmeniz gerekir. Anlaşılması basit, değil mi?


Drag Racing 3.11.1 Para Hile Apk


Drag Racing, bire bir gibi modlar veya gerçek oyuncularla çok oyunculu maçlar gibi birçok farklı oyun stiline sahiptir. Bununla birlikte, ana ekranda yalnızca iki yarış şeridi vardır. Yani, iki kişilik her oyun için, oyun yalnızca aracınızı gösterecektir. Ve son kazananı göstermek için, sistem kimin bitirmek için en kısa süreye sahip olduğunu görmeye devam edecek. Ancak her maç genellikle sadece bir dakika sürer. Aynı zamanda, Şampiyonalar da oyun süreci boyunca sistem tarafından düzenlenir. Veya oyuncular Kariyer kategorisinde beceriler geliştirebilirler. Her zamanki ödüllerden sıkıldıysanız, bir bahis yarış modu da gerçekleşir.


Drag Racing 3.11.1 RP Hile Apk


Oyuncuların "Drag Racing" e gelirken deneyimleyeceği en ilginç şeylerden biri, kendi favori yarış arabalarını tasarlama becerisidir. Oyun, oyuncuların kendileri için en seçkin aracı inşa etmelerini sağlayan birçok sınırsız özelleştirme özelliği ekledi. Ayrıca oyuncular, CIAY Studio ve Sumo Fish'ten daha benzersiz araba çıkartmaları toplayabilirler. Hepimizin bildiği gibi, insanın hayal gücü ve yaratıcılığı sonsuzdur. Bu yüzden, tüm benzersiz hayal gücünüzü arabaya koymaya çalışın ve onları mükemmel versiyon yapmaya çalışın. Yarış arabanız sadece normal bir araba değil, aynı zamanda bir sanat şaheseri olacak!


Drag Street Racing apk hile


Drag Racing'e adım atmak, araba hareketlerinin yumuşaklığını ve arabaları nasıl kontrol edeceğinizi yeni başlayanlar için oldukça kolay hissedeceksiniz. Aracın iç bölmesine girmek ve önünüzde aracınızın yuvarlanmasını bekleyen geniş bir parkur var. Ancak bunların tehlikeli virajlara sahip yarışlar olacağını unutmayın, "Drag Racing" in getirdiği zorlu zorlukların üstesinden gelmeniz gerekiyor. Maksimum puanı almak için yarışınızı olabildiğince çabuk tamamlayın. Başarılı olmanın basit bir yolu, hızlı veya hızlı frenlemeyi birleştirerek aracınızdan en iyi şekilde yararlanmaktır. Bu yüzden ona çok zaman harcamalısın, arzu ettiğiniz hedeflere ulaşmak için pratik yapmaya çalışın.


Drag street Racing Son Sürüm Apk indir


Drag Racing'e geldiğinizde, sadece büyüleyici yarışı deneyimlemekle kalmayacak, aynı zamanda kendi benzersiz bir araba şaheserini tasarlamak için hayal gücünüzü de kullanabilirsiniz. Çevrimiçi çok oyunculu modda gerçek zamanlı olarak kalan 9 oyuncuya karşı oynayabilmek için sürmeye hazır benzersiz bir araba ile yarışa katılın. Nitro'nun özel hız gücü ile aracınızı bitiş çizgisine kadar sürün. Tamamen yeni yarış deneyimleri için "Drag Racing" e katılın.


Drag Racing İndir (MOD, Sınırsız Para)


Önceki android oyun Minecraft Pocket Edition APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar