Every Hero Ödül Hileli MOD APK [v2.34]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Every Hero Ödül Hileli MOD APK [v2.34] 1 Every Hero Ödül Hileli MOD APK [v2.34] 2 Every Hero Ödül Hileli MOD APK [v2.34] 3 Every Hero Ödül Hileli MOD APK [v2.34] 4 Every Hero Ödül Hileli MOD APK [v2.34] 5 Every Hero Ödül Hileli MOD APK [v2.34] 6

Every Hero Ödül Hileli MOD APK [2.34] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tonlarca düşmanı yenmek mi? Güçlü patron saldırılarından mükemmel şekilde kaçmak mı?


Every Hero 2.34 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ödül Hilesi.
Every Hero, tüm rakiplere karşı tek başına oyuncular için en zorlu oyun olarak bilinir. Temel olarak, Her Kahramanın oynanışı size oldukça kolaylık sağlar, çünkü rakibin direnişi ve saldırısı, duruma hakim olmanızı engeller. En destansı patronlar becerilerinize ve stratejinize meydan okuyacak ve patronla aranızdaki savaş birçok farklı heyecan verici ülkeye yayılacak.


Every Hero v2.34 MOD APK


Her biri kendine özgü bir renge sahip 100'den fazla yeteneğiyle birlikte 100'den fazla benzersiz kahramana katılmanıza izin veriyoruz. Ne kadar yüksek olursa, kahramanın dövüş yeteneği o kadar saygın olur. Sınırsız dövüş yeteneğinize meydan okuyan benzersiz tarzlara sahip 100'den fazla farklı düşmanın varlığıyla yüzleşin. Her iki taraf da eşit olarak eşleştirilmiştir; hiç kimse pes etmeyecek, her zamankinden daha yoğun savaşlar getireceğine söz verecek.


Every Hero Para Hilesi


Every Hero'dan sıkılacağınızı mı düşünüyorsunuz? Bu düşünceden hemen vazgeçin çünkü yüzlerce benzersiz etkinliğin yanı sıra binlerce farklı oyun modumuz var. Her festival gelmek üzere ve oyun birçok renkli etkinlikle yeni sürümler yayınlıyor. Bu oyun ile tüm mevsimleri özel etkinlikler üzerinden geçebilirsiniz. İlk bakışta benzer görünseler de, içlerinde birçok seviye var ve hepsi oyuncuları aldatmak için birçok farklı şey saklıyor.


Every Hero Level Hilesi


Sadece bu da değil, Her Kahraman, savaş alanındaki emirlerin toplanması ve hatta kazandıktan sonra kupalar da dahil olmak üzere farklı formlar aracılığıyla yükseltilmiş seviyeleri ile sizi cezbeder. Orada bitmiyor, gizemler içeren özel hazineler sizi bekliyor. Ayrıca burası dünya çapında bir gezi olarak bilinir. 


Every Hero Hile Apk


Bunun nedeni, her yerde gerçekleşmesini ayarladığımız savaş alanının heyecan verici olmasıdır. İster kurak çöl, ister ateşli kırmızı yanardağlar, görülmeye değer yerlerdir. Sadece bu da değil, buzullar veya yalnızca kalıntıları kalan ıssız savaş alanları da sıkı savaşmak için seçilir.


Every Hero Apk indir


Ejderhalar ve zorlu dev sihirbazlar gibi birçok yeraltı gücüne karşı savaşın. Zorlu topraklarda macera. Güç yükseltmek, düşmana meydan okumak için orta bir form değildir. İşin püf noktası benzer oyun modlarından geliyor. Sizi çekmek için sürekli etkinlikler düzenleniyor.


Every Hero indir (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Auto Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar