Best Fiends Para Hileli MOD APK [v10.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Best Fiends Para Hileli MOD APK [v10.3.0] 1 Best Fiends Para Hileli MOD APK [v10.3.0] 2 Best Fiends Para Hileli MOD APK [v10.3.0] 3 Best Fiends Para Hileli MOD APK [v10.3.0] 4 Best Fiends Para Hileli MOD APK [v10.3.0] 5 Best Fiends Para Hileli MOD APK [v10.3.0] 6

Best Fiends Para Hileli MOD APK [10.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Süper kahramanlarınızın benzersiz becerilerini kullanın ve rakibinizi yenin.


Best Fiends 10.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
  3. Enerji Hilesi
Best Fiends, heyecan verici üçlü eşleştirme bulmacalarınızı çözün ve kötü sümüklü böceklerle savaşabileceksiniz. Farklı bir böcek grubu toplayın ve geliştirin. Seviyeler, daha sonra kaybolan üç veya daha fazla aynı elementten oluşan gruplar oluşturarak tamamlanır. Oyuncular en iyi canavarların hepsini toplamalı, onları yükseltmeli, benzersiz yeteneklerini keşfetmeli ve dağın tepesinde salyangozlarla savaşmalıdır.


Best Fiends v10.3.0 MOD APK


Best Fiends, Minutia sakinleri, burada yaşayan balçık sümüklü böceklerini ağaçları yiyip En İyi Şeytanların ailesini kaçıran bir çeteye dönüştüren garip bir güç tarafından tehlikede. Görevin, iğrenç sümüklü böcekleri yenmek ve En İyi Şeytanlara aileleriyle yeniden bir araya gelmelerinde yardımcı olmaktır. Bunu yapmak için olgunlaşmalı ve olağanüstü güç uygulamalı ve her zaman cevapsız gizemlerle yüzleşmeye hazır olmalısınız. 


Best Fiends Para Hilesi


Oyun, parmaklarınızın ritmine göre hareket eden çarpıcı grafiklere ve müziğe sahiptir. Oyun aynı nesneleri birbirine bağlıyor ve savaş fazlasıyla tanıdık. Oyuncu, şekil ve renk bakımından birbirine benzeyen üç veya daha fazla bitkiyi eşleştirerek bir sürü sevimli böcekle tanışabilir ve onları yönetebilir. Maç başladığında, böcekler bakan salyangozlara saldıracak.


Best Fiends Altın Hilesi


Göz alıcı parlak grafikler, eğlenceli sesler ve sevimli karakterler sayesinde oyun her zamankinden daha sıcak. Best Fiends, Candy Crush Saga'da bulunana benzer bir 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur. Öte yandan oyunun oynanışı, oyuncuların aynı çiçek, meyve ve yaprakların birçoğunu yatay, dikey ve hatta zikzak çizgileri aynı oldukları sürece bağlayabildiği bir dizi meyve eşleştirme oyununa çok benzer ve birbirine bitişik. Oyuncuların güzel toprakları keşfetmek, hazineleri toplamak ve sayısız tehlikeli engelin üstesinden gelmek için birlikte çalışması gereken bir bulmaca oyunudur. 


Best Fiends Enerji Hilesi


Yepyeni bir akıllı saat oyun deneyimi, daha fazla ödül kazanmanıza, karakterinizin seviyesini yükseltmenize, yeni enerjiler keşfetmenize ve iğrenç salyangoz sürülerini katletmenize olanak tanır. Oyundaki arazi rengarenk böcekler, yeşil bitkiler ve çiçeklerle çok güzel. herkesin bir kez denemek isteyeceği bir harikalar diyarı macerası yaratmak. Kahramanımızı bu güzel diyara getirip birçok yeni diyarı, zengin oyun ortamlarını ve sayısız hazineyi keşfedin.


Best Fiends Elmas Hilesi


Sonunda, salyangozlar, tüm ülkeyi kontrol ederek ve gücün daha da genişlemesini planlayarak, dünyadaki baskın güç haline gelir. Ancak böcekler pes etmeyi reddetti. Bir grup cesur böcek, salyangozların güçleriyle savaşmak için bir araya geldi. Güçlü salyangoz kuvvetini yenmek için, bu uğursuz komployu bozmak için kötü adamı oynamaları gerekiyor. 


Best Fiends Hile Apk


Salyangozların saldırısından önce, bu zengin yeşil arazi, ahşap ve çiçekler için birçok ağaç dikti ve bu da onu böcekler için beslenebilecekleri ve barış içinde bir arada yaşayabilecekleri ideal bir yaşam alanı haline getirdi. Zaman zaman hayvanlar arasında kaçınılmaz çatışmalar olacaktır, ancak genel olarak burası, oyundaki ekibin tüm türler için doğal barışı yeniden sağlamanın bir yolunu bulacağı barışçıl ve müreffeh bir yerdir. Bu bölge hakkında fazla bir şey bilinmiyor.


Best Fiends Apk indir


Tabii bu soğuk topraklarda salyangozların seferinden sığınan gizemli bir güç gibi hala hayat var. Ancak bu zorlu bir hayattır ve eve dönüş yolu her zamankinden daha uzaktır. Çöl yüzeyde çok güzel ve heybetli görünüyor, ancak ciddi derecede su eksikliği var. Tüm canlılar ve bitkiler, tüm türlerde güçlü hayatta kalma içgüdülerini gerektiren yoğun güneş ışığına ve kronik kuraklığa dayanmalıdır. 


Best Fiends Apk Son Sürüm


Kayalık yamaçları ve çiçekli etekleri ile oyundaki anakaradır ve barış içinde bir arada yaşayan yüz binlerce yaratığa ev sahipliği yapar. Aynı zamanda salyangoz ordusunun gücünü gizlemek için bir yerdir ve böcek gücünün görevi düşmanın zayıflığını bulmak ve onları yenmektir.


Best Fiends indir (MOD, Enerji / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Sparklite APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar