Dune Para Hileli MOD APK [v5.5.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dune Para Hileli MOD APK [v5.5.6] 1 Dune Para Hileli MOD APK [v5.5.6] 2 Dune Para Hileli MOD APK [v5.5.6] 3 Dune Para Hileli MOD APK [v5.5.6] 4 Dune Para Hileli MOD APK [v5.5.6] 5 Dune Para Hileli MOD APK [v5.5.6] 6

Dune Para Hileli MOD APK [5.5.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Puan almak için çizginin üzerine atlayın, ancak dikkatli olun! Ne kadar yükseğe çıkarsan, iniş o kadar zor olur!


Dune 5.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz alışveriş hilesi
  2. Reklamsız
Son zamanlarda, basit eğlence oyunları oyuncular tarafından her zaman coşkuyla karşılandı, bir dizi faktörde, oyunun yeniliği her zaman herkese en çekici geldi ve Fransız mobil oyun şirketi Voodoo bunu mümkün kıldı ve Dunk Hit, Rolly Vortex, Paper.io … ve diğer birçok popüler oyun ile bir hit. Dün bu geliştirici bize daha önce başka oyunlarda hiç görülmemiş benzersiz bir oyun stiline sahip bir oyun getirdi, adı Dune!


Dune v5.5.6 MOD APK


Voodoo'nun sürekli eğlence oyunları yaratırken basit ama çok benzersiz olarak oyuncuyu nasıl baştan çıkaracağını ve tatmin edeceğini her zaman bildiğini kabul etmeliyiz. Oyunun veya oynanış adından da anlaşılacağı gibi, orada hiç olmayan çok garip bir tarz var. Dune için üst düzey en iyisini miras alacak, oyundaki grafikler parlak, eğlenceli bir şekilde tasarlandı. 


Dune Para Hilesi


Ana karakterimiz dairesel bir top. Puan kazanmak için hızlı yuvarlanmalı, ekrandaki yatay çubuktan yüksekten uçmalısın. Her uçtuğunuzda ve yüzdüğünüzde bir puan daha eklenir. Topun hızla yuvarlanması için hızlıca sağa kaydırın, doğrudan gökyüzüne uçmasına izin verin ve yere inmek isteyen oyuncuların aşağı kaydırmanız yeterlidir.


Dune hile apk


Basit gibi düşünün ama puan kazanması zor bu oyunda, engeliniz aşılması zor olan yüksek eğimli uçurumlar, topu durdurursanız kaybedersiniz demektir. Yüksek bir dağı aşacak veya uçup yanlış yere düşecek ivmeye sahip olmadığınız için topunuzun durmasının birçok nedeni vardır.


Dune hile nasıl indirilir?


Genel olarak, bu heyecan verici bir eğlence oyunudur ve oyuncuları çok özel bir şekilde cezbetmesinden dolayı muhtemelen yakında dünyada popüler olacağına inanıyorum. Bu oyunda herhangi bir eşya satın almak zorunda değilsiniz çünkü bu size kalmış. Ancak, reklamsız bir sürüm için 2,00 dolar da ödeyebilirsiniz. İyi eğlenceler!


Dune'u indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tuning Club Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar