Drive and Park Para Hileli MOD APK [v1.0.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Drive and Park Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 1 Drive and Park Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 2 Drive and Park Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 3 Drive and Park Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 4 Drive and Park Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 5 Drive and Park Para Hileli MOD APK [v1.0.14] 6

Drive and Park Para Hileli MOD APK [1.0.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.En iyi arabaları seçmek ve zorlukları kabul etmek, oyun sırasında para kazanmanın ve becerilerinizi ve puanınızı geliştirmenin en kolay yoludur.


Drive and Park 1.0.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Drive and Park benzersiz bir mobil park etme oyunudur. Drive and Park'ta işlek bir cadde boyunca araba kullanacaksınız. Yol kenarında bir boşluk gördüğünüzde hemen arabanızı park etmeniz gerekiyor. Sür ve Park Et'in kuralları basittir: arabanızı bir boşluğa park edeceksiniz, itişip kakışmayacak ve aracın konumunu haritada iteceksiniz. Oyundaki amacınız belirli sayıda arabayı park ederek ek seviyelerin kilidini açmaktır. Drive and Park, oyuncuları yoğun, kalabalık şehirlere götürür. Burada aracınız için neredeyse boş park yeri bulamıyorsunuz çünkü yolun iki tarafını kaplıyor. Drive and Park, otomobilinizi durmadan park etmeniz gerektiğinde kesintisiz bir koşu oyunudur.


Drive and Park v1.0.14 MOD APK


Drive and Park, gerçekçi bir 3D ortamda sürüş ve park etme alıştırması yapmak için bir oyundur. Arabayı yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla ustaca kontrol edin, arabanızı doğru yere park edin ve ödüllendirici miktarı alacaksınız. Daha fazla alternatif model toplamak ve bu heyecan verici görevi tekrarlamak için bu parayı kullanın. Sür ve Park'ta etkileyici bir puanla kazanmak için mümkün olduğunca drift alıştırması yapacak, hızlı park edeceksin ve bu seni ödüllendirecek. Hız, çeviklik ve atılganlık bu oyunda başarının anahtarıdır. Drive and Park'ın yukarıdan aşağıya görünümü, tüm oyun ortamını kapsamayı kolaylaştırır. Oldukça renkli ve sevimli grafikler ile en kısa sürede yön oklarına göre araba kullanacak, arabayı park edeceksiniz. Dr. Parking Mania – Asphalt Racing kadar profesyonel değil, ancak Drive and Park hala çekiciliğini koruyor. Dünya çapında maceraya atılmak ve ziyaret ettiğiniz yerlerin her birinde araç toplamak için bir fırsattır.


Drive and Park Para Hilesi


Yeni pistlerin, görünümlerin ve yarış arabalarının kilidini açmak için kolaydan zora doğru seviyeleri tamamlayın. Artan zorluk seviyeleri, becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur ve dünyanın en iyi yarışçısı olursunuz. Drive and Park, çocuklar ve yaşlılar dahil herkes için uygundur. Yukarıda belirtildiği gibi, hızlı park etme başarının anahtarıdır, ancak hedeflerinize doğru bir şekilde ulaşmak için konsantrasyon, dikkat ve titizlik de gereklidir. Başka bir araca çarpmak, engellere çarpmak ve arabayı park etmek gibi küçük bir ihmal puan kaybedecektir. Çok sayıda park yeri ve trafiği olan işlek caddelerde, size verilen görevleri tamamlayabilir misiniz?


Drive and Park Araba Hilesi


Drive and Park, kentsel alanlarda paralel park etme konusunda çok basit bir temaya sahiptir. Oyun ekranını zamanında tamamlamak için, tam olarak on arabayı paralel ve polis arabalarının görünümünden uzağa park ederek gerekli puana ulaşmalısınız. İşte her şeyi mükemmel yapmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken hususlar. Gerçek hayattan biraz farklı, Drive and Park'ta paralel park etme, park yerlerine hızlı bir şekilde sürüklenmenizi sağlar. Erken seviyelerde, her zaman, araba bahçeye girdikten sonra elinizi serbest bırakmak için slaytlara başlama anını yakalamaya yardımcı olan belirli bir ok tarafından yönlendirileceksiniz. Bu 180 derecelik dönüşleri yakalama ve kontrol etme yeteneği, size çok zaman kazandırması ve polis arabalarıyla istenmeyen sorunlardan kaçınması açısından çok önemlidir.


Drive and Park Altın Hilesi


Çok erken drift yaparsanız, hareket eden arabanın kontrolünü tamamen kaybedebilir ve diğer arabalara çarpmasına, hatta çevredeki nesnelere çarpmasına ve arabayı çevirmesine neden olabilirsiniz. Sübjektif olmayın çünkü bu tür kazalar polisin ortaya çıkması anlamına gelecek ve tabii o zaman oyun sizin için bitmiş olacaktır. Ayrıca, araca kıyasla park yerinin genişliğini tahmin etme hatası da oyuncuların kaybetmesinin bir nedenidir. Her arabanın bir farkı var, özellikle hızı. Bu nedenle, sürüklenme fazını oluşturmak için kontrol ve frenleme yolu da çok dikkatli bir şekilde incelenmeli ve düşünülmelidir. 


Drive and Park Apk indir


Örneğin bir araba drifte kadar başladığında, bir araba mesafesi kadar önceden fren yapmanızı gerektirir. Ardından, performansı iki katına, hatta üç katına sahip başka bir araba daha önce yapılmalıdır. Ne yazık ki, sonunda biraz sürüklenmeye başlarsanız, ellerinizi serbest bırakmak kötü bir fikir değildir. Arabanın iyi kaymasını zorlaştıracak olsa da arabayı devirmekten kaçınmanıza yardımcı olur. Baştan tekrar oynayın.


Drive and Park Apk Hile


On arabadan yeterince para kazanmak kolaydır, aracın türüne bağlı olarak, kesin bir giriş için belirli bir miktar para ödenecektir. Seviyeleri artan arabalar, oyunun son bölümünde kademeli olarak görünecek ve size önemli zorluklarla birlikte önemli bir gelir kaynağı sağlayacaktır. En iyi arabaları seçmek ve zorlukları kabul etmek, oyun sırasında para kazanmanın ve becerilerinizi ve puanınızı geliştirmenin en kolay yoludur. Android veya iOS'ta Smashy Road: Wanted oynarken , oyuncunun fark ettiği ilk şey, çok basit bir oyunla şüpheli bir kovalamaca yaşamak gibidir. Arabanın sürücüsü sadece sola ve sağa dönüyor. Ama en başından itibaren oyunda kaçmak isteyen polisin içinde yer alacaksınız. Sol ve sağdaki yalnızca iki düğme, yavaş ve rahatsız hissetmeden sorunsuz bir şekilde kayıyordu.


Drive and Park indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Miami Crime Police APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar