Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.15.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 1 Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 2 Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 3 Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 4 Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 5 Tower War Mega Hileli MOD APK [v1.15.1] 6

Tower War Mega Hileli MOD APK [1.15.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm koltuk komutanlarına ve cep Napolyonlarına hitap etmesi garanti edilen bu zarif ve basit gündelik taktik oyununda gidişatı çevirin ve savaşı kazanın.


Tower War 1.15.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kaldırılan reklam ekranı;
  2. Reklam görmeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.
Tower War, oyuncuların düşman kulelerini ele geçirmek için savaşa gireceği bir oyundur. Tamamen anlaşılır ancak taktik becerilerinizi geliştirmek için zaman harcamayacağınız bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Aynı zamanda seviyenin zorluğu ve düşman çeşitliliği ile düşmanlarınızı yenmenin bir yolunu bulacaksınız ve elbette sadece düşmanlarınız değil.


Tower War v1.15.1 MOD APK


Tower War'da oyuncular kulelerle ilgili heyecan verici bir seviye bulacaklar, ancak kule savunması değil. Zaten farklı renkli kulelere sahip bir oyun ekranı göreceksiniz. Renkler rakipleri ayırt edecek ve mavi rengi tutacaksınız. Aynı zamanda, bu oyunda işgal edebileceğiniz bir hedef olan renksiz bazı binalar bulacaksınız. Asıl amacınız sahadaki tüm kuleleri kendi renginiz yapmaktır.


Tower War Para Hilesi


Yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla bir oyun ekranı izleyeceksiniz ve çok fazla kontrol etmenize gerek kalmayacak. Başka bir deyişle, birliklerinizi diğer kuleleri fethetmek için yöneteceğiniz taktiksel bir oyuna odaklanacaksınız. Köleler otomatik olarak hareket edecek ve sizin işiniz yürüyebilecekleri bir yol oluşturmak. Bir kuleden diğerine tek dokunuşla bir yol oluşturulabilir ve düşmanlarınız sizi bekliyor.


Tower War Level Hilesi


Yukarıda bahsedildiği gibi, düşmanlarınızı bulacak ve birliklerinizin Kule Savaşı'nda oraya liderlik etmesi için bir yol oluşturacaksınız. Ancak mesleğiniz tamamen basit bir şekilde gerçekleşmeyecek ve oldukça uzun sürecektir. Her kulenin, saldırılarla ortaya çıkanları ve kuleden çıkan birliklerin birbirine saldırmasını engelleyen bir özelliği vardır. Yani binalar depolama kapasitelerini arttırırsa üretim hızı daha hızlı olacaktır.


Tower War Apk Hile


Kuledeki birlik sayısını artırmak oldukça basittir ve çoğu oyun durumunda kullanılır. Sadece iki müttefik bina arasında bir bağlantı kurun ve birliklerin yavaş yavaş diğer kuleye geçtiğini göreceksiniz. Ancak diğer kulelerle birlik paylaşsalar bile başlangıç ​​kulesindeki birlik sayısı değişmeyecek. Başka bir deyişle, kule yalnızca düşmanlar sürekli onlara saldırdığında işgal sayısını azaltır ve onu hemen desteklemeniz gerekir.


Tower War Apk indir


Tower War gibi bir strateji oyunu, kesinlikle oyuncuların oyunda neler olduğunu gözlemlemeyi bırakamayacakları birçok zorlu seviyeye sahip olacaktır. Aynı zamanda her maçın süresi farklı olacak ve sahada neler olduğunu önceden bilemezsiniz. Her kuledeki birlik sayısını artırmak için birçok farklı taktik harcayacaksınız ve oradan düşmana saldırma şansınız artacak. Yani gri kuleler görürseniz, önce onları yakalayın ve düşmanın ilerlemesini durdurun.


Tower War Apk Son Sürüm


Zamanla rakibiniz sadece kırmızı askerler değil diğer renkler de olacaktır. Bu düşmanlar müttefik olmadığında şüphesiz mutlu hissedeceğiniz bir nokta. Yani farklı renkteki birlikler arasında destek olmayacak ve saldırınızı yapmak için bu boşluktan yararlanabileceksiniz. Elbette düşman sayısı artık arttığı için düşünmenizi de gerektiriyor ve kuleleriniz arasındaki bağlantıları güçlendirmeniz gerekecek.


Tower War – Tactical Conquest indir (MOD, Ücretsiz Ödüller)


Bir önceki android oyun Evil Lands APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar