Giant Wanted Para Hileli MOD APK [v1.1.28]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Giant Wanted Para Hileli MOD APK [v1.1.28] 1 Giant Wanted Para Hileli MOD APK [v1.1.28] 2 Giant Wanted Para Hileli MOD APK [v1.1.28] 3 Giant Wanted Para Hileli MOD APK [v1.1.28] 4 Giant Wanted Para Hileli MOD APK [v1.1.28] 5 Giant Wanted Para Hileli MOD APK [v1.1.28] 6 Giant Wanted Para Hileli MOD APK [v1.1.28] 7

Giant Wanted Para Hileli MOD APK [1.1.28] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, şehri yok eden dev boyutlu düşmanlara karşı savaşırken bir kahraman rolünü oynayacaklar.


Giant Wanted 1.1.28 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Kullanıldığında para artar,
  2. Reklamsız. Reklam izlemeden ödüllendirilir.

Giant Wanted, sürekli olarak canavarların ortaya çıktığı ve oyuncuların onları keskin nişancıları ile yok etmesi gereken bir oyundur. Bu oyunun oynanışını hızla deneyimleyecekler ve güçlü patronlara ulaşmak için birçok farklı seviyenin üstesinden gelecekler. Aynı zamanda oyun, ateş gücünü, ikincil silahları ve oyuncuların kilidini açabileceği farklı silahları yükseltmek için bir mekanizma da sunuyor.


Giant Wanted v1.1.28 MOD APK


Giant Wanted'da oyuncular, dev canavarların sürekli ortaya çıkması ve şehri yok etmesi nedeniyle birçok insanın paniklediği bir şehir bulacaklar. Yani göreviniz belli bir mesafede durmak ve keskin nişancınızı kullanarak düşmanı yok etmek. Bu canavarların zayıf yönlerinden faydalanarak saldırıp bölümü en iyi şekilde tamamlayacaksınız. Gerçekten de bu, herhangi bir oyuncunun deneyimleyebileceği bir oyundur.


Giant Wanted Para Hilesi


Oyuncular bu oyunda sadece iki aktivite yapacaklar: düşmana doğru nişan almak ve isabetli mermiler atmak. Bu oyunda çok fazla hareket etmeniz gerekmeyecek, bu nedenle herhangi bir oyuncu aynı anda birden fazla düğmeyi kontrol etmekte sorun yaşamayacak. Aynı zamanda karşınıza çıkan canavarlara ne zaman ve nerede saldırmak istediğinizi seçeceksiniz. Elbette, seviyeyi tamamlarken birçok ilginç şeyin kilidini açacaksınız.


Giant Wanted Altın Hilesi


Giant Wanted seviyesine başlayan oyuncular, şehrin dev bir canavar tarafından yok edildiğini görecek ve yok etme sürecine başlayacaklar. Yukarıda bahsedildiği gibi, canavarların hepsinin belirli bir zayıflığı vardır ve eğer doğru saldırırsanız, tek atışta yenilirler. Aynı zamanda, diğer bölümlere de saldırabilirsiniz, ancak düşmanın sağlığının yenilmek yerine sadece kısmen kaybolduğunu göreceksiniz.


Giant Wanted Apk android oyun club


Oyun ekranının ilerlemesi ekranda görünecek ve oyuncunun gerekli aşamaları bilmesine yardımcı olacaktır. Güçlü patronları ele geçirmek için belirli sayıda seviyeyi tamamlamanız gerekecek. Aynı zamanda filmdeki bazı ünlü canavarlar da gözlerinizin önünde olacak ve bazen yüzleşeceğiniz patronlar olacak. Bu yüzden, şehri yok etmeden önce onlara saldırmak için yeterli silahı hazırlamanız gerekecek.


Giant Wanted Apk Dayı


Herhangi bir oyuncunun keyif alacağı ilginç bir nokta, karakter için ek silahtır. Bu tür bir silah, yalnızca kullanıcı oyundaki belirli bir koşulu yerine getirdiğinde ve sınırlı miktarda cephaneye sahip olduğunda kullanılabilir. Aynı zamanda bu tür bir silah, bir alandaki düşmanları yok edebilecek güçlü mermiler atabileceğiniz bir bazukadır. Ancak ateşleme mekanizması keskin nişancıdan farklı olacaktır, bu nedenle konumunuzu dikkatlice seçmelisiniz.


Giant Wanted Hile Apk


Giant Wanted'ın oyun ekranına girmek üzereyken, oyuncu silah hasarı ve çevrimdışı kar olmak üzere iki unsur bulacak. Böylece yükseltmek istediğiniz öğeyi kolayca seçebileceksiniz ve çoğu durumda silahın gücünü artıracaksınız. Yeni seviyelere girmek ve kendinizi düşmanın zayıf noktasını hedef almanıza rağmen tek atışta öldüremediğinizi bulmak gerekiyor.


Giant Wanted Apk indir


Dikkat çeken bir diğer nokta ise bu oyunda yeni silahların kilidini kolayca açabiliyorsunuz. Birçok seviyeyi geçecek ve yavaş yavaş bir silahın gölgesinin dolduğunu göreceksiniz. Böylece oyuncular çeşitli keskin nişancı silahlarının kilidini açabilir ve bazı durumlarda kullanmak için yeni cephane türleri de bulabilirler. Elbette, yeni sahip oldukları yeni öğeyi yaklaşan oyun ekranında test etmek isteyeceklerdir.


Giant Wanted indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Heroes Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar