Prison Architect Mobile Para Hileli MOD APK [v2.0.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Prison Architect Mobile Para Hileli MOD APK [v2.0.9] 1 Prison Architect Mobile Para Hileli MOD APK [v2.0.9] 2 Prison Architect Mobile Para Hileli MOD APK [v2.0.9] 3 Prison Architect Mobile Para Hileli MOD APK [v2.0.9] 4 Prison Architect Mobile Para Hileli MOD APK [v2.0.9] 5 Prison Architect Mobile Para Hileli MOD APK [v2.0.9] 6

Prison Architect Mobile Para Hileli MOD APK [2.0.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçeklerden kaçın ama özel yapım hapishanenizden değil.


Prison Architect Mobile 2.0.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Oyuna para ile başlamak için Yükle'ye tıklayın ve son kaydetmeyi yükleyin)
Paradox Interactive, Stockholm merkezli dünyaca ünlü İsveçli bir oyun geliştiricisidir. Şirket, mimari ve inşaat konulu birçok oyun geliştirmiştir. Tipik Prison Architect Mobile. Bu oyun, oyuncuların maksimum güvenlikli bir hapishaneye sahip olmalarını sağlar. Burada oyuncular kendi hapishanelerini tasarlayabilir ve yönetebilir. İlk tuğlaları inşa etmekten mahkumlar için tesisler oluşturmaya, personel maaşlarını yönetmeye ve mahkumlara bakmaya kadar tüm işlerin yöneticisi olacaksınız.


Prison Architect Mobile v2.0.9 MOD APK


Prison Architect Mobile, federal sübvansiyonlar, güvenlik sistemleri, gardiyanlar ve mahkumların rastgele hareketleri gibi birçok aktiviteye sahiptir. Mahkumlar kaçakçılık yapabilir ve ayaklanmaya başlayabilir. Prison Architect'in önemli bir yönü, çalışanları işe almak için harcanan parayı cezaevi bakımından para kazanmaya kıyasla dengelemektir. Günlük kazançlar, mahkumların cezaevinden kaç kez serbest bırakılma sayısına ve işe alınan çalışanların günlük harcamalarına göre belirlenir.


Prison Architect Mobile Para Hilesi


Yargı, Death Row'da bir mahkumu öldürme sürecidir. Oyuncuların bir mahkumu öldürmeden önce tamamlaması gereken bir takım önkoşullar vardır. Ön koşullar yerine getirildiğinde, oyuncu mahkuma tıklayabilir ve infazı planlayabilir. Devam etmeden önce, yürütülebildiğinden emin olmak için aracın bir testini çalıştırmanız gerekir. O zaman tüm gardiyanları, tanıkları ve aile üyelerini toplamanız gerekiyor. Mahkum öldükten sonra, personelin cenazesini yönetmesine izin vermelisiniz. Prison Architect: Mobile'ın yürütülmesine ek olarak, bir hoşgörü rejimi vardır. müsamaha, bir mahkûmun temyiz ederken, masumiyeti nedeniyle serbest bırakıldığı veya müebbet hapis cezasının azaltıldığı bir fırsattır. Halen uğraştığınız bir temyiz başvurusu cezaevine ulaşırsa, mahkum serbest bırakılacak ve para cezasına çarptırılacaksınız.


Prison Architect Mobile Hile apk


Tutuklular gözaltına alınıyor ama yeme, içme, uyuma, dinlenme, spor, çalışma gibi ihtiyaçları karşılanıyor… Mahkumların eğlence zamanlarını azaltmanın yollarından biri de hücreye televizyon kurmak. Boş zamanınız olmasa bile, yemek ve teneffüs sonrası mahkumların kullanması için kafeteryaya tuvalet, TV, duş ve diğer eşyaları yerleştirerek mahkumların ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Kantinlere duş yerleştirerek mahkumları yıkamanıza gerek kalmaz, bunun yerine kullanabilirler.


Prison Architect Mobile apk indir


Bir püf noktası, Planlama aracını kullanarak hapishaneyi planlayabilmenizdir. Bu aracı kullanırken, daha fazla kar elde etmek için tüm çalışanlarınızı kovabilirsiniz, çünkü siz plan yaparken hiçbir şey yapmazlar. Bundan sonra, gerektiğinde onları işe alabilirsiniz. Mutfaklarda mahkumların kaçakçılığını önlemek için bir rehberiniz olmalıdır. 


Prison Architect Mobile Full apk indir


Mutfağı ve kantini birbirine yakın yerleştirmelisiniz, bu da aşçının servis masasına yemek koyması için gereken süreyi azaltacaktır. Fabrika ne kadar büyükse, o kadar çok mahkum çalışıyor. Atölyede çalışabilecek maksimum mahkum sayısı 100'dür. Atölyede 200 mahkumun çalışabilmesi için oda büyüklüğü 240 tuğla olmalıdır. Odaları, en kolay şekilde yönetilebilecek şekilde düzenlemeniz gerekir.


Prison Architect Mobile Türkçe yama


Bekçi, hapishanenin güvenlik görevlisidir. Ne kadar çok gardiyan tutarsanız, hapishaneniz o kadar güvenli olur. Güvenliği sağlamak ve mahkumların kaçmak için bir delik açmaya çalışmadıklarından emin olmak için genellikle gardiyanlara hapishanede devriye gezmelerini emretmeniz gerekir. Hastanede, bir mahkumun doktora saldırması durumunda bir gardiyan yerleştirmelisiniz. Profesyonel köpekler, hangi mahpusların yasaklı madde veya zehir kullandığını tespit etmede önemli ölçüde yardımcı olacaktır.


Prison Architect kaçış modu indir


Oyunun başında avantajlar almalısınız. Hapishane inşaatını finanse etmeye yardımcı olacaklar. Ek bir depo inşa etmek size para kazandıracak. Çünkü bir şeyi kırdığınızda atılmaz ve daha sonra tekrar kullanabilirsiniz. Oyuna başlarken gerçekten paraya ihtiyacınız varsa, personeli azaltabilirsiniz. Free Workers gibi bazı çalışanlar, ekstra para kazanmak için onları geçici olarak işten çıkarabilirsiniz. Aşçılar, Muhafızlar veya Kapıcı gibi önemli birini bırakmadığınızdan emin olun.


Prison Architect Mobile indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun F1 Mobile Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar