Pixel Blade W World Mega Hileli MOD APK [v1.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pixel Blade W World Mega Hileli MOD APK [v1.4.0] 1 Pixel Blade W World Mega Hileli MOD APK [v1.4.0] 2 Pixel Blade W World Mega Hileli MOD APK [v1.4.0] 3 Pixel Blade W World Mega Hileli MOD APK [v1.4.0] 4 Pixel Blade W World Mega Hileli MOD APK [v1.4.0] 5 Pixel Blade W World Mega Hileli MOD APK [v1.4.0] 6 Pixel Blade W World Mega Hileli MOD APK [v1.4.0] 7

Pixel Blade W World Mega Hileli MOD APK [1.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun voksel tabanlı görselleri Minecraft'ı anımsatan bir atmosfer yaratıyor.


Pixel Blade W World 1.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Sınırsız Elmas Hilesi
 2. Sınırsız Kara Taş
 3. Sınırsız Mor Mücevher
 4. Sınırsız Yakut
 5. Yüksek Altın Düşüşü
 6. OHK (Tek Vuruşta Öldürme)
 7. Yüksek Hp
 8. Yüksek Hp yenilenmesi
 9. Yetenek CD'si yok
 10. Hızlı Seviye Atlama
 11. Otomatik Tamamlama Görevi
 12. Sınırsız Üretim
 13. Sınırsız Beceri Yükseltme (ve ilerleme)
 14. Sınırsız Büyü Sandığı
 15. Sınırsız Canavar Koleksiyonu
 16. Sınırsız SP (YENİ)
 17. Yüksek Görev Ödülü (YENİ)
 18. Yasak Önleme (YENİ)

Pixel Blade W World, Pixel Star Games tarafından geliştirilen bir rol yapma aksiyon oyunudur. Pikselleştirilmiş bir sanat tarzı olan Voxel sanatı vurgulanmıştır. Oyuncular cesur savaşçı zırhını kuşanır ve zindana girerek oyunda hazine ve şan ararlar. Oyunun katılımcıları ya hazine ya da zafer kazanır.


Pixel Blade W World v1.4.0 MOD APK


Diablo veya Grim Dawn'a benzeyen oyunun ana hedefi, mümkün olduğu kadar çok canavarı öldürmek ve düşürdükleri eşyaları toplamaktır. Pixel Blade W World voksel tabanlı görselleri Minecraft'ı anımsatan bir atmosfer yaratıyor.


Pixel Blade W World Para Hilesi


Durum daha eğlenceli çünkü zindandaki her şey gibi kahraman da kare veya yuvarlak. Oyunda, bazıları çok gerçekçi bir his veren ve çok düşük ışık seviyesine sahip birkaç mağara var. Oyun yukarıdan bakıldığında oynandığı için kontrolleri kullanmayı hızlıca öğreneceksiniz.


Pixel Blade W World Elmas Hilesi


Oyuncu, canavarları yenerek deneyim, altın veya ruh kazanabilir ve bunlar daha sonra oyunun bir sonraki seviyesini satın almak için kullanılabilir. Bu oyun çok önemlidir çünkü büyük, düşman patronlar sizi menüye geri gönderebilir ve zindanı en baştan yeniden başlatmaya zorlayabilir. Yeni bir piksel tabanlı rol yapma oyunu artık mevcut.


Pixel Blade W World Yakut Hilesi


Siz, Pixel World'ün son kahramanı, onu başarıyla kurtardınız. Zindan canavarlarını öldürmek, hazine sandıkları açmak ve silah ve zırh yapmak, kahraman olmanın ön koşullarıdır. En iyi kılıç ustası olmak istiyorsanız, kendinizi tepeden tırnağa silahlandırın.


Pixel Blade W World Apk Hile


İnanılmaz el becerisi ve çeşitli başka yetenekler! Çok sayıda yeraltı tüneli ve mağarası vardır. Farklı ateşli silahlarla ateş etmenin sonuçları büyük ölçüde değişir! Çok çeşitli ateşli silahlar, aletler ve diğer öğeleri satan ve üreten dükkanlar ve atölyeler koleksiyonu.


Pixel Blade W World Apk indir


Madenin derinliklerinden biraz altın çıkarmalısın. İnternet erişiminiz olmasa bile bu oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Oyunu oynamak için sahip olmak gerekli değildir. Pixelstar Games, bir hack-and-slash üçüncü şahıs rol yapma oyunu yarattı.


Pixel Blade W World indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Soccer Star 23 Super Football APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar