Televizo - IPTV player Full MOD APK [v1.9.2.3]

Puan: 4.50 (Oylar: 8)
Televizo - IPTV player Full MOD APK [v1.9.2.3] 1 Televizo - IPTV player Full MOD APK [v1.9.2.3] 2 Televizo - IPTV player Full MOD APK [v1.9.2.3] 3 Televizo - IPTV player Full MOD APK [v1.9.2.3] 4 Televizo - IPTV player Full MOD APK [v1.9.2.3] 5 Televizo - IPTV player Full MOD APK [v1.9.2.3] 6

Televizo - IPTV player Full MOD APK [1.9.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uygulama m3u ve türev dosyalarını yüklediğinizde çalışır ve sadece player görevi görür.


Televizo 1.9.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dahili oynatma listesi SMARTOTEKA (700'den fazla kanal), etkinleştirmek için Ayarlar -> Oynatma Listelerine gidin

Bugün, tamamen kendi başımıza eğlenmenin birçok yolunu bulabiliriz. Bunlardan biri istediğiniz şovları izliyor. İçeriğin artmasıyla izleyiciler, en sevdikleri şovları farklı türlerde bulabilirler. Aynı zamanda favori kanallarına veya kanallarına sahip olacaklar. Bazen bu kanalları izlemek için zamanları olmadığında kullanabilecekleri çözümlerden biri Televizo - IPTV Player . Kanalların, videoların etkin bir şekilde oynatılmasına yardımcı olan bir uygulamadır.


Televizo v1.9.2.3 MOD APK


Televizo, sevdiğiniz kanallardaki programları tek bir dokunuşla verimli ve hızlı bir şekilde izleme deneyimi sunar. Aynı zamanda, medya veya kaynakların sayısı sınırlı değildir. Bu nedenle kullanıcılar, cihazlarıyla çok zaman geçirecek ve en sevdikleri kanalları her yerde ve illa ki TV ekranının önünde seyredemeyecekler. Kullanıcıların ayrıca bu uygulamayı nasıl kullanacaklarını bilmeleri gerekir.


Televizo Premium APK indir


Bu uygulama için en sevdiğiniz programları kendi kendinize temin edeceksiniz, ancak bunlar sizin için mevcut olmayacak. Diğer bir deyişle, yalnızca eğlence ihtiyaçlarınıza uygun ve tatmin edici videolar oynatacaktır. Bu nedenle, bu uygulama için kaynakları doldurmanın bir yolunu bulmanız gerekecektir. Aslında, eklenen programlar veya kanallar her kullanıcının tercihlerine, ihtiyaçlarına veya alışkanlıklarına mükemmel şekilde uyar. Oradan eklenen şeylerin sayısı her zaman dalgalanacaktır.


Televizo Pro APK


Bu uygulamayı kullanmaya başladığınızda, EPG veya farklı akışlar gibi şeyleri de göz önünde bulundurmanız gerekecek. Bu nedenle, bu uygulama için, kullanmaya başlamadan önce, bu kaynakları deneyimlemek üzere uygulamaya ekleyebilmek için bilgi aramak için biraz zaman harcamanız gerekir. Bu işlemler sadece biraz zaman alır ve tam bir çaba gösterirseniz bunları yapabilmeniz gerekir.


Televizo IPTV player Premium APK


Televizo size farklı kaynakları veya kanalları çalıştırmak için bir uygulama sunar, bu nedenle bazı durumlarda film uygulamalarıyla aynı öğelere de sahiptir. Özellikle kullanıcılar sahip olduklarını kolayca yönetebilirler. Büyüteci bulmak veya kullanmak için sörf yapabilirsiniz. Bu nedenle, en sevdiğiniz kanalı bulmanız yalnızca bir dakikanızı alır.


Televizo IPTV Full Apk


Ayrıca, bu arayüzler tamamen sabitlenmeyecek, ancak isteklerinize bağlı olarak da değiştirilebilir. Yeni eklenen kanalları rahatça yönetmek mantıklı olduğu için takdir edilmesi gereken bir şey. Kanalların sayısına bağlı olarak gözlemler değişecektir. Uygulama, müzik dinleme uygulamalarına benzer şekilde, istediğiniz şeyin düzenlenmesini ve yönetilmesini kolaylaştırmak için size bu değerli işlevi sağlar. Kanal listesine gelince, çok izliyorsunuz; Sevdiğiniz ve izlediğiniz bazılarının ve zar zor dokunduğunuz bazılarının olduğunu hissediyorsunuz. Böylece uygulama, bazı kanalları sıralamayı ve kaldırmayı da mümkün kılıyor. Uygulamanın kanal sayısını optimize etmek için kullanıcının arada bir gerçekleştireceği iştir. Aynı zamanda kanal sayısının artması da kaçınılmazdır ve insanlar sadece kendileri için gerekli olan bazı kanalları tutmak isterler.


Televizo IPTV Ücretsiz Apk indir


Eşzamanlı olarak, çalma listelerine benzer şekilde, bu uygulama, kullanıcı tarafından eklenen ve çoğunlukla kullanıcıya ideal olarak uygun olan kanalların bir listesine sahip olacaktır. Aynı zamanda, bu ekleme hızlıdır ve miktarla sınırlı değildir. İstediğiniz her şeyi ekleyebileceğiniz söylenebilir. Kullanıcılar, yukarıda belirtildiği gibi, el cihazlarında deneyimlemek için en sevdikleri TV kanallarının EPG'sini ekleyebilirler. Aynı anda, HLS, UDP ve diğerleri gibi bazı akışlar da bu uygulama tarafından tam olarak desteklenir. Dolayısıyla, sevdiğiniz programların bu uygulamada görünebileceğinden neredeyse eminsiniz ve bundan sonraki işiniz onları deneyimlemek için zaman ayırmaktır. Nadiren evde olanlar için mükemmel bir şekilde uygundur.


Android için IPTV Player


Birçok farklı cihazın eğlence ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılar ve aynı zamanda bunları yanınızda götürebilir ve bağlantı olup olmadığını görmek için açılabilir. Bu nedenle, bazı durumlarda, TV ekranının önünde oturmasanız bile en sevdiğiniz şeyleri alışkanlık dışında izleseniz bile kendi boş zamanınız olacaktır.


Televizo - IPTV Oynatıcı İndirin (MOD, Premium)


Bir önceki android uygulama TikTok APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar