World War Heroes WW2 Mermi Hileli MOD APK [v1.37.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
World War Heroes WW2 Mermi Hileli MOD APK [v1.37.0] 1 World War Heroes WW2 Mermi Hileli MOD APK [v1.37.0] 2 World War Heroes WW2 Mermi Hileli MOD APK [v1.37.0] 3 World War Heroes WW2 Mermi Hileli MOD APK [v1.37.0] 4 World War Heroes WW2 Mermi Hileli MOD APK [v1.37.0] 5 World War Heroes WW2 Mermi Hileli MOD APK [v1.37.0] 6

World War Heroes WW2 Mermi Hileli MOD APK [1.37.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaş ortamını birebir yaşayacağınız harika bir savaş oyunu


World War Heroes 1.37.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mermi Hilesi

NOT : Sol alt köşedeki öğreticiyi atlayın.

Şimdiye kadar, 2.Dünya Savaşı çoğu insanın yararlandığı içeriklerden biri. Bu savaşın birçok farklı yönünden bahseden onlarca Hollywood filmi bulabilirsiniz. Karakterler çok boyutlu ve güzel nüanslara sahip ve görülmeye değer. Daha sonra oyun pazarı çok büyüdü ve heyecan verici hikayeler sunuyor. Hollywood filmleri gibi ama buradaki hikaye ana karakter olmanıza izin veriyor. Her şey istediğin gibi olacak mı? Ya da mutlak bir felakete düşecek.


World War Heroes v1.37.0 MOD APK


Google Play'de 10 milyondan fazla indirilen World War Heroes: Shooting WW2 , bu nişancı türünde bireysel bir statüye de sahip. II.Dünya Savaşı'nda kahramanlar temasını kullanmak, savaşı belirleyen faktörlere ilişkin çok boyutlu bakış açısını da bize göstermiştir. Bir çok karakter oynayacak ve yanınızdaki askerlerle savaşacaksınız. Savaşın sonucu hala tarihsel mi olacak yoksa başka olaylar mı oluyor? Dünya tarihinin kendisi World War Heroes'da yazılmıştır.


World War Heroes 1.37.0 Mermi Hile Apk


World War Heroes'daki oyuncular, savaşçılarını FPS oyunlarının tanıdık kontrolleriyle kontrol edebilecekler. Karakterde gezinmek ve ekranın sağ tarafında eylemler yapmak için ekranı kaydıracaksınız. Ateş etme, gizleme, mermi değiştirme, bomba gibi işlemler yapacaksınız… Oyuncular duruma göre manipülasyonlarını buna göre kullanacaklar. Ekranın sol üst köşesinde küçük dairesel bir harita görüntülenecektir. Oyuncunun etrafında oldukça geniş bir alan görecek, ancak tamamen elektrikli bir plan olmayacak. Rakibinizin durumunu düzenli ve sıkı bir şekilde takip etmek istiyorsanız haritayı her 10 saniyede bir kontrol etmeyi unutmayın.


World War Heroes Son Sürüm Apk


Oyunda, oyuncuların katılması ve zevklerini değiştirmesi için 7'ye kadar mod bulunuyor. Çeşitlendirilmiş oyun, farklı ilgi alanlarına sahip birçok oyuncuyu tatmin ettiğinde de mükemmeldir. Ayrıca, birçok farklı arazide taktik çeşitliliğini uygulayabilirsiniz. Her mod farklı bir amaca hizmet eder. Birkaç stille, gerçek bir savaşın tüm şiddeti tamamen simüle edilmiştir; bu tür modlar zordur. Bombalama ve bomba imha işlemlerinde çeşitli konsantrasyon ve uygulama biçimleri vardır. Genel olarak, her oyunda, asker kendi isteğiyle zafere ulaşmak için mümkün olduğunca konsantre olmalıdır.


World War Heroes Apk Para Hilesi


Dünya Savaşı Kahramanları, bu savaş için askeri teçhizatı çeşitlendirdiği için çok iyi tasarlanmış. Oyuncular 4 farklı ülkenin silahlarını ve araçlarını kullanabilirler: Amerika, Rusya, Japonya ve Almanya! Bu imkanlarla, rahat oyuncular oyunlarını çok daha çeşitli hale getiriyor. Bu sayede oyuncuların gücü çok sınırlı olmayacak. Almanya'dan tanklarla, ABD'den silahlarla ve hatta Rus savaş gemileriyle bir araya gelebilirsiniz ... Bir savaş için ihtiyacınız olan her şey sizin için mevcut.


World War Heroes WW2 FPS indir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Tap Titans 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar