Modern Strike Online Mermi Hileli MOD APK [v1.55.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Modern Strike Online Mermi Hileli MOD APK [v1.55.2] 1 Modern Strike Online Mermi Hileli MOD APK [v1.55.2] 2 Modern Strike Online Mermi Hileli MOD APK [v1.55.2] 3 Modern Strike Online Mermi Hileli MOD APK [v1.55.2] 4 Modern Strike Online Mermi Hileli MOD APK [v1.55.2] 5 Modern Strike Online Mermi Hileli MOD APK [v1.55.2] 6

Modern Strike Online Mermi Hileli MOD APK [1.55.2] - Son sürüm Android için ücretsiz indirin.


Modern Strike Online 1.55.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi
  2. Yeniden Yükleme Yok

Counter-Strike, en ünlü FPS atış oyunlarından biri olarak bilinir. Bu oyun ilk olarak, akıllı cihazların görünmediği 1999'dan beri Windows platformunda yayınlandı. Dahası, aynı zamanda FPS atış türünde lider bir oyundur ve Half-Life, CrossFire ve başka bir mobil oyun olan Modern Strike Online gibi sonraki oyunlar için sonsuz bir fikir kaynağı haline gelmiştir . Modern Strike Online'ın özelliklerinin çoğunu Counter-Strike grafik yapısına devraldığı ve mobil cihazlarda deneyimlemenize izin verdiği söylenebilir. Bu yazıda, bazı temel özellikleri ve oyun modları hakkında bilgi edineceğiz.


Modern Strike Online v1.55.2 MOD APK


Basitçe söylemek gerekirse, Modern Strike Online'da savaşlar iki takım arasında gerçekleşir: Kara Liste (BL) ve Global Risk (GR), oyuncular iki takımdan birinin üyesi olarak seçilecek ve savaşacak. farklı savaş alanlarında. Oyun moduna bağlı olarak, kazanma hedefleri farklı olabilir, belki gol atma veya ölüm maçı. Ancak her oyuncunun amaçladığı amaç, takım arkadaşlarının daha etkili bir şekilde savaşmasına destek olurken birçok düşmanı yok etmektir.


Modern Strike Online Para Hilesi


Kontrol mekanizması ile ilgili olarak, düşmanı öldürmek için ekranın sağ tarafında oturma, ayakta durma, saklanma ve ateş etme işlevleriyle birlikte kullanılan sanal ev butonu ile karakterin hareketini kontrol etmek için sol elinizi kullanacaksınız.Bu, GR ve BL arasındaki düşmanları öldürerek puanlama modudur. Siz veya takım arkadaşınız bir düşmanı her öldürdüğünüzde, takımınız bir puan alır. Savaş, takımın daha fazla gol attığı zaman kazanana kadar belirli bir süre içinde gerçekleşir. Deathmatch: Bu mod Team Deathmatch'e benzer, ancak skor yapmak için takım arkadaşlarınızla değil tüm düşmanlarla tek başınıza savaşmanız gerekecek. Savaş bitene kadar en çok puana sahip oyuncu ACE GOLD unvanını kazanır.


Modern Strike Online 1.55.2 Mermi Hile Apk


Bombalı Takım DM: Bomba modu olarak da bilinir. Bu modda, GR ekibi, belirtilen A veya B'ye göre iki bölgeye bomba yerleştirmeye çalışacak. İçinde, BL ekibinin kazanmak için bombayı kaldırmaya çalışması gerekecek. Ancak, bir takım tamamen yok edilirse savaş daha erken bitebilir Düello: 1v1 PvP modu olarak da bilinir. Bu modda arkadaşlarınızla savaşabilir veya aynı sistemdeki diğer oyuncularla Otomatik Eşleştirme yapabilirsiniz. Ancak, gerçekten hazır olmadan önce dövüş yeteneğinizi geliştirmeye çalışın. Düşmanla yüz yüze olmak son derece stresli olacak! Özel Operasyonlar: Bu mod Team Death Match'e benzer. Savaş BL ve GR arasında gerçekleşecek ancak artık puanlama mekanizması olmayacak. Oyuncu yenildiğinde artık dirilemez, bu yüzden sonuna kadar hayatta kalan takım kazanır. 


Modern Strike Online para hilesi APK DAYIModern Strike Online gibi atış oyunlarında, sadece iyi dövüş ve atış becerilerine sahip olmanız değil, aynı zamanda dövüş yeteneğinizi arttırmak için en iyi silahlara sahip olmanız gerekir. Bir düşmanla karşılaştığınızda, daha yüksek hasara ve daha hızlı mermi hızına sahip birinin silahı muhtemelen avantaj sağlayacaktır. Bu nedenle, bu oyun, tüfekler, hafif makineli tüfekler, kısa silahlar, Makineli tüfekler, keskin nişancı tüfeklerinden tabancalara ve yakın dövüş silahlarına (yakın dövüş silahları) arasından seçim yapabileceğiniz yüzlerce silah sunuyor. Tüfek çok yüksek ateş gücü ile öne çıkıyor, ancak oldukça büyük bir geri tepmesi var , bu nedenle sadece orta menzilde mücadele için uygundur. Hafif makineli tüfekler, yüksek mermi hızı, düşük geri tepme, ancak tüfeklerden daha az ateş gücü ile öne çıkıyor. Nişan alma silahı, engebeli araziye ve birçok saklanma yerine sahip haritalar için uygundur. Çünkü bu tür bir silah otomatik olarak ateş etmez, tek tek ateşlenmeli ve yükleme kabiliyeti oldukça uzun. Ancak, yalnızca tek bir mermi düşmanı öldürebilir.


Modern Strike Online Son Sürüm Apk indir


Bu silahlar mağazada satılıyor, bonusu görev sisteminden ödüller almak veya almak için kullanabilirsiniz. Bazı yaygın ve en kararlı silahlar Ak-47, SKS, AKSU, Barret M82, UMP, AWM, SLR, DPM, Gatling Gun, HK21, L86 LSW, M16, M16A4, M231, QBZ, MK18. Güçlü silahlara sahip olmanın yanı sıra, silahı özelleştirebilir ve aslında bir ölüm makinesine dönüştürebilirsiniz. Savaş sırasında susturucuyu, amortisörün namlusunu, tabancayı, vizörü, genişletme bandını, sapı alabilir ve ardından silahınızı kullanabilirsiniz. Nişan alma hızı, mermi hızı, ateş gücü, isabetlilik ... ve tüm silah özellikleri önemli ölçüde artırılacak. Bu sayede atış kabiliyetiniz daha isabetli olacaktır.


Modern Strike Online indir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Shadow Knight Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Modern strike online"

Rovsen

3 yıl önce

Harika oyun 👍

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar